KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16915020
nr 1691 5020
Börje Sandelin
(1926-1970), Sverige
Etsning, Signerad, numrerad 22/40. Bildmått: 25x16,5, yttermått inklusive ram: 47x37 cm
Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 31 mars 2025
kl 20:04:06
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
Börje Sandelin
Läs mer om Börje Sandelin